Proč naše studio

 • KVALITNÍ ČESKÝ VÝROBCE – my Vám kvalitu zaručíme

  Nedovážíme levné sektorky ze zahraničí!!! Vyrábíme velmi kvalitní kuchyně, interiéry, šatny, vybavení do školek, škol, nemocnic, kanceláří, vestavěné skříně, ložnice, obývací a dětské pokoje na míru. Každý interiér je jiný a se svým nápadem přímo k Vám domů + vyrábí to čeští lidé a dáváte práci Čechům :-)

 • AŽ 50% SLEVY

  Máme pro Vás až 50% slevy na určité materiály (teď v akci
  i novinky). U nás koupíte vždy lépe – ne na úkor kvality, přijďte se přesvědčit.

 • ZDARMA Designér u Vás doma

  Designér u Vás doma si vyměří prostor, udělá Vám návrh včetně cenové kalkulace a Vy se pak rozhodnete. Když se Vám bude návrh i cena líbit, tak u nás koupíte :-), když ne, tak je to nezávazné – je to jen Vaše rozhodnutí. Tento návrh a vyměření je zdarma jako služba zákazníkovi.

 • Snažíme se pomoci našim zákazníkům, jsme dobří lidé a máme tuto práci moc rádi.

  Naši designéři jsou pravidelně školeni v Itálii na design a v Rakousku na využití prostoru. S úsměvem a lidskostí se o Vás postarají. Nakreslí Vám v našem studiu kuchyň či interiér v prostorovém provedení a pro větší představu vše ukážou na 3500 doplňcích jak využít prostor. Několikrát jsme i navrhovali v pořadu Bydlení je hra – snažíme se u každého návrhu, ať je prostor co nejvíce doladěn, a také poradíme s výmalbou, doplňky a celkovým designem, abyste se spoustu let cítili v prostoru perfektně a spokojeně.

 • Poradíme Vám s rozvody: (elektřina, plyn, voda)

  Když máte prostor v hrubé stavbě, je mnohem lepší udělat rozvody podle přesného návrhu a ne potom sekat přívod třeba pro bodovky a mikrovlnou troubu – rádi poradíme.

 • Máme až 50% slevy na kvalitní spotřebiče

  Máme zastoupení všech kvalitních značek – poradíme Vám tak, ať se Vám pak dobře doma vaří a peče. Máme v akci troubu se samočištěním, odpadá tím nepříjemný čas strávený čištěním trouby.

 • Máme na prodej vystavené kuchyně,

  které obměňujeme a prodáváme je za velmi nízkou cenu.

 • Děláme i kompletní službu

  Návrh vybavení nábytkem celého domu včetně realizace a montáže. Zaměstnáváme naše montážníky, kteří přesně znají naše výrobky a jejich perfektní a rychlou montáž.

 • Máme pro Vás možnost výhodných splátek

  Jak na celou realizaci, tak třeba i jen na část z interiérů.

 • Dodáváme naše výrobky po celé ČR

  Za stejnou cenu montáže a dopravy kdekoli (i do Prahy)

 • Cena

  Je jasné, že na cenu garážmistrů a cenu dovážených nekvalitních sektorek se nedostaneme… Je to boj s cenou… Ale je tak jen ta cena důležitá? Protože víme, že rozdíl mezi kvalitou a nekvalitou může být jen 7000,- v ceně kuchyně. Zvažte, zda Vám stojí za to se 20 let rozčilovat se svěšenými dvířky, odštípanými hranami, nefungujícími šuplíky a díky nekvalitnímu 16 mm jakoby laminu a policemi prohnutými, když je zatížíte nádobím či talíři. Přitom toto rozčilování a postupné reklamace při rozdílu 7000,- Kč, tak je to měsíčně na 20 let 58,- Kč. Zda to opravdu stojí za to, když právě v kuchyni trávíte nejvíc svého času.
  V kuchyni je o 80% větší vlhkost než v jiných místnostech a věřte, že pak se kvalita rychle pozná.

 • Zdarma srovnání

  Děláme zdarma pro naše zákazníky srovnání návrhu, materiálu, provedení a ceny, protože jsme se setkali i s tím, že zákazník měl u nás kuchyň do tvaru L, měl perfektně navržený prostor včetně nerezové roletky a pak volal, že u stolaře má o 10.000 ,- Kč méně, a když donesl návrh, kde neměl roletku a místo dvou vrchních skříněk police, tak jsme se dostali ještě na lepší cenu, ale v naší kvalitě – toto srovnání zabere 20 min času – zvažte to.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvu a dobrých lidí kolem sebe.
Těšíme se na Vaše zavolání nebo návštěvu.
Váš kolektiv designérů Válek & Kačena