Rádi Vám pomůžeme

Rádi Vám pomůžeme v rozhodování a vyšleme k Vám designera, který je perfektně vyškolený v oblasti maximálního využití bytových prostor. Přímo s ním se domluvíte na stylu, v jakém máme pro Vás návrh kuchyně, případně celého interiéru připravit, společně vyberete nejvhodnější materiály, z pohledu komfortu i bezpečnosti se zaměříte i na důležité detaily a dohodnete se na přibližné celkové ceně za realizaci Vašich představ.
Kvalitní kuchyň nebo celý interiér nemusí představovat obrovskou investici. Vše se odvíjí od vybraných materiálů a celkové výbavy.
Jako příklad můžeme uvést kuchyň, kde jsou u zásuvek použity elektronické výsuvy, dále pak elektronické otevírání vrchních skříněk, elektronický výsuv odpadkového koše a spousta dalších nadstandardních doplňků. U takovýchto projektů cena samozřejmě roste.
Jsme výrobci kuchyní a používáme nejkvalitnější české a rakouské materiály, u kterých Vám garantujeme, že Vám kuchyň 20 let vydrží.
I přesto dokážeme udělat cenově výhodnou kvalitní kuchyň (viz sekce AKCE) od 29.900,-Kč. Proto se nebojte a řekněte nám s jakou celkovou cenou, můžeme pracovat. Věřte, že uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost.
A jak to celé tedy probíhá? Designér přijede za Vámi domů, probere s Vámi Vaše představy o kuchyni, co byste si přáli, vše vyměří a zdarma Vám připraví 2 návrhy. Ten první podle Vašich představ a druhý, který ukáže, jak nejlépe stávající prostor podle nejmodernějších trendů a možností využít. Hned při této schůzce se dozvíte cenovou nabídku a sami zvážíte, zda se Vám líbí. Navíc máte možnost využít i našich cenových akcí na spotřebiče, kde Vám můžeme poskytnout až 50% slevu. Finální cena je jen s malým rozdílem oproti kuchyním od nekvalitních kuchyňských studií.

Našim cílem jste Vy, spokojení zákazníci, kteří si po dlouhá léta užívají námi realizované interiéry.

Těšíme se na naše setkání

Tým studia
Válek&Kačena

Domluvte si schůzku s Vaším designérem