Rádi Vám pomůžeme

Rádi Vám pomůžeme v rozhodování a vyšleme k Vám designera, který je perfektně vyškolený v oblasti maximálního využití bytových prostor. Přímo s ním se domluvíte na stylu, v jakém máme pro Vás návrh kuchyně, případně celého interiéru připravit, společně vyberete nejvhodnější materiály, z pohledu komfortu i bezpečnosti se zaměříte i na důležité detaily a dohodnete se na přibližné celkové ceně za realizaci Vašich představ.
Kvalitní kuchyň nebo celý interiér nemusí představovat obrovskou investici. Vše se odvíjí od vybraných materiálů a celkové výbavy.
Jako příklad můžeme uvést kuchyň, kde jsou u zásuvek použity elektronické výsuvy, dále pak elektronické otevírání vrchních skříněk, elektronický výsuv odpadkového koše a spousta dalších nadstandardních doplňků. U takovýchto projektů cena samozřejmě roste.
Jsme výrobci kuchyní a používáme nejkvalitnější české a rakouské materiály, u kterých Vám garantujeme, že Vám kuchyň 20 let vydrží.
I přesto dokážeme udělat cenově výhodnou kvalitní kuchyň (viz sekce AKCE) od 29.900,-Kč. Proto se nebojte a řekněte nám s jakou celkovou cenou, můžeme pracovat. Věřte, že uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost.
A jak to celé tedy probíhá? Designér přijede za Vámi domů, probere s Vámi Vaše představy o kuchyni, co byste si přáli, vše vyměří a zdarma Vám připraví 2 návrhy. Ten první podle Vašich představ a druhý, který ukáže, jak nejlépe stávající prostor podle nejmodernějších trendů a možností využít. Hned při této schůzce se dozvíte cenovou nabídku a sami zvážíte, zda se Vám líbí. Navíc máte možnost využít i našich cenových akcí na spotřebiče, kde Vám můžeme poskytnout až 50% slevu. Finální cena je jen s malým rozdílem oproti kuchyním od nekvalitních kuchyňských studií.
Pak už stačí jen využít našeho výhodného splátkového prodeje, s měsíční splátkou 485,- Kč a můžete mít naši kuchyň u Vás doma!
Našim cílem jste Vy, spokojení zákazníci, kteří si po dlouhá léta užívají námi realizované interiéry.

Těšíme se na naše setkání

Tým studia
Válek&Kačena

Domluvte si schůzku s Vaším designérem