Reference

Chtěli bychom poděkovat všem ze studia, díky kterým bylo možné realizovat naši novou kuchyň, hlavně panu Filipu Jahnovi, za jeho ochotu, pomoc, velice užitečné rady a trpělivost s mou nerozhodností. Vše probíhalo od začátku až do konce bez problémů, páni montéři byli rychlí, šikovní, a s kuchyní jsem nadmíru spokojená.  

Jiřina Minaříková, Ostrava, 30.3.2019Dobrý den,

ráda bych po půl roce poděkovala paní Dagmar Iloemezue, která nám pomohla dotáhnout do konce můj bláznivý nápad se zděnou kuchyní v paneláku. Byl to nelehký úkol, a paní Iloemezue nám díky své empatii pomohla můj sen zrealizovat. Jsem nadšená. Je to naše nejoblíbenější místo v bytě. Vše funguje tak jak má. Nádhera. Děkuji.

Lenka Kamal, Rožnov pod Radhoštěm, 19.12.2018

Skvělé a absolutně dokonalé… Kuchyň ještě nemáme, domeček se zatím staví, ale dosavadní služby snesou nejpřísnější měřítko a jsme moc spokojeni… Kuchyň od nich máji moji rodiče a pár známých a všichni jsou spokojeni, takže věřím, že nakonec budeme s kuchyní spokojeni také my…

Tomáš Lacina, 6.12.2018Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přístup p. Lence Kallerové a technikovi p. Kavanovi při realizaci naší kuchyně. A dále také montážním dělníkům za skvěle a precizně odvedenou práci. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Děkujeme.

Štarchoňovi, Frýdek-Místek 11.12. 2018Od A do Z vše perfektní, p. Kallerová milá s profesionálním přístupem, velmi dobře poradila, i když plánování kuchyně rok dopředu, doladila na závěr detaily. Zaměření a montáž také na 1* i přes komplikace na stavbě. Rádi se na studio opět obrátíme na doladění dalších bytových prostor. Kuchyň prostě nádherná.

Fišerová Barbora, Ostrava, 25.10.2018Dobrý den, paní Dagmar,
moc děkujeme za perfektní návrh naší kuchyně a precizní práci pánů techniků. Jsme moc spokojení a dalším zájemcům vás můžeme vřele doporučit. Váš přístup a chování se jen tak nevidí, kéž by se tak chovali všichni řemeslníci a kéž by odvedená práce byla takto kvalitní a pěkná.

Hrouzkovi, Jaroměřice, 16.8.2018Dobrý den, určitě doporučuji tuto firmu. Od samého začátku až po dokončení vše proběhlo bez problémů. Velké poděkování všem, co se na realizaci mé kuchyně podíleli a hlavně velice příjemné a milé p. Lence Kallerové.

Janderová Monika, Orlová, 8.8.2018Děkuji za kuchyň. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vaše studio v Olomouci. Příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, snaha najít řešení i v mini kuchyni mě opravdu potěšila.

Věra V., Prostějov, 20.5.2018Dobrý den,

veliké poděkování týmu a ještě více designérce Lence Kallerové.

Při vstupu do ostravské pobočky to začalo příjemným přivítáním, rychlým návrhem i pro menší panelákovou kuchyni. I s pozdějšími požadavky si obratně poradila. Všechny naše přání skvěle dokázala okamžitě vsadit do návrhu. Po návštěvě pana Kavana pro zaměření, který nám hodně poradil. Velice rychlá, profesionální a precizní montáž, při které si vše uklízeli. Jsme velice spokojeni a rádi za novou kuchyň.

Osobně z vlastní zkušenosti mohu všem jen doporučit.

Maňak Libor, Ostrava, 7.5.2018Poděkování celému týmu za super přístup v komunikaci a dokončení kuchyně kdesi daleko u nás v Nenkovicích . Jsme vděční hlavně milé paní Dagmar, že jste nám kuchyň pomohla vybrat a celé dotáhnout do konce, klukům za montáž a panovi Kavanovi za trpělivost. Skutečně fajn spolupráce.

Musím přiznat, že po dobu stavby, která trvala už skoro 3 roky, jsem se s lepším přístupem nesetkala. Nevěřili by jste kolik lidí si u nás ve stavebnictví hraje na profíky, ale jednání…škoda mluvit. Proto jsem opravdu vděčná, že nám to alespoň s kuchyní vyšlo a všechno proběhlo bez větší krize.

Mezihoráková Barbora, Nenkovice, 23.2.2018Dobrý den, naprostá spokojenost od návrhu (studio OLOMOUC paní Dagmar) až po realizaci :) Kuchyň slouží cca 2 měsíce bez problémů!!!

Petr K., Olomouc, 30.10.2017Dobrý den paní Iloemezue,

s kuchyní jsme převelice spokojeni, je to chlouba domu a každý, kdo ji viděl si ji taktéž pochvaluje. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro realizaci s Vámi a pozitivní recenze jsou pro nás za skvěle odvedenou práci od A až po Z samozřejmostí.

Dáme dohromady fotky a zašleme buď já nebo přítelkyně. Momentálně se dostěhováváme, takže času je málo, ale budeme se snažit poslat foto v co nejkratší době.

Děkuji Vám a s pozdravem, Jan Subota

Jan Subota, Křelov, 3.10.2018Dobrý den  pane Kačeno,

ráda bych alespoň prostřednictvím  mailové komunikace poděkovala velmi za výbornou práci Vašich zaměstnanců z pobočky Olomouc, kteří se podíleli na zrození mé krásné kuchyně – panu Kavanovi za diplomatické jednání a vstřícnost, kterou jsem uvítala, když jsme v rámci stavby a termínů měli velký problém, dále skvělému tandemu odborníků – montérů  p. Šimkovi a p.Vyvialovi. Po zkušenostech v průběhu naší  stavby jsem je ocenila jako motýly, kteří nic neporušili, neponičili, neotloukli, nezničili –  přiletěli, udělali krásno a pohodu a odletěli. Asi se smějete, ale nám přišli jako zjevení v dnešním světě řemeslníků. A v neposlední řadě děkuji pí Iloemezue za velkou trpělivost při přemazávání , opravování a zpátky vracení návrhů. Při jejím vytížení  a skloubení pracovního a soukromého života  – díky! I cesty Pardubice – Olomouc za krásnou kuchyň stály.

Přeji Vám mnoho zdaru a dalších spokojených kuchařek a kuchařů.

Děkuji.

A snad jen malý dovětek – pracuji jako personální manažer v poměrně hodně velké firmě a závidím Vám Vaše lidi!!

Mgr. Šárka Stachová

 

Stachová Šárka, Pardubice, 19.7.2017Dobrý den, delší dobu jsme uvažovali o spojení naší stařičké kuchyně a vedlejšího pokoje v jednu místnost, která bude sloužit k vaření, stolování i odpočinku. K realizaci kuchyňské linky jsme chtěli firmu z Moravy a pomocí internetu jsme vybrali Vaše studio v Olomouci. Chceme poděkovat designérce paní Iloemezue za to, jak byla příjemná a pomohla nám vyřešit vše do posledního detailu, technikovi i montážníkům, kteří tzv. „jeli“ a zvládli montáž za 7 hodin. Výkon všech jmenovaných byl vstřícný a profesionální. Takže za nás: spokojenost, máme „kuchyň snů“

Eva Kousalíková a Vladimír Konvičný, Juřinka, 27.6.2017Dobry den,paní Dagmar

jsme velmi spokojeni jak s kuchynskou linkou tak s praci techniku. Byly velice vstricni a profesionalni. Take bychom Vam chteli podekovat za Vas profesionalni pristup a ochotu.

V priloze zasilam foto

Škutka Radoslav, Bystročice 20.6.2017Pěkný den, pár měsíců máme novou kuchyni a jsme s ní spokojení. Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Dagmar Iloemezue, technikovi při záměru i montážníkům za skvělý přístup a perfektně odvedenou práci.

 

Ježowicz Radek, Olomouc, 12.6.2017Dobrý deň,

Nedávno sme využili služby kuchyňského študia Válek a Kačena v Olomouci. Boli sme veľmi spokojní s osobným prístupom. Jednanie s pani Ilomezue bolo príjemné, vyšla nám v ústrety vo všetkom, čo sme potrebovali. Páčilo sa mi hlavne, že sme si mohli kuchyňu navrhnúť na mieru, výber bol veľmi rozsiahly a cenovo to bolo dostupné. S kuchyňou sme spokojní a študio vrele doporučujem!

   

Holubová Katarina, Olomouc, 7.6.2017Ráda bych touto cestou poděkovala paní Dagmar Iloemezue za skvělý návrh a řešení naší kuchyně, montážníci byli rychlí, precizní a na všech pracovnicích Válak & Kačena jde vidět jejich zapálenost do práce. Vše proběhlo rychle, důkladně a bez jakýchkoliv problémů, ať už se jedná o montáž tak o návrhy a komunikaci. S novou kuchyní jsme maximálně spokojeni. Mockrát děkujeme.

Balusková, Vinohradník

Balusková, Vinohradník, Dub nad Moravou, 6.6.2017Dobrý den,

má nová kuchyň, kterou navrhla paní Dagmar Iloemezue v Kuchyňském studiu Olomouc se líbí jak mě, tak rodině a známým. Vřele doporučuji tuto firmu, neboť jsem maximálně spokojená s návrhem a samotnou realizací, tak s montážními pracovníky firmy. Rychlost a vysoká kvalita odvedené práce. Majitelé mohou mít jenom radost:-)

Irena, Kojetín

 

Nehodová Irena, Kojetín, 6.6.2017Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit velké poděkování p. Dagmar Iloemezue na pobočce Válek&Kačena v Olomouci za ochotu a vstřícnost, kterou při realizaci mojí kuchyně projevila. Hned při první schůzce mě překvapilo její příjemné vystupování a profesionalita. S panem technikem byla taktéž příjemná schůzka.

A v neposlední řadě děkuji za dokonalou práci montážníkům pana Vyviala a Šimka, kteří provedli montáž. Kuchyň splňuje všechny mé požadavky a doporučuji pobočku v Olomouci a konkrétně p. Dagmar Iloemezue všem svým známým.

Ještě jednou moc děkujeme

Mariáknová Jana, Hruška, 5.6.2017Dobrý den, paní Dagmar,

děkovat není třeba, byli jsme velmi spokojeni jak s Vaším přístupem a návrhem, tak s techniky a provedením, proto rádi doporučujeme dál lidem v našem okolí, kteří se chystají budovat.

Taktéž Vám přejeme pěkné dny a co nejvíce spokojených zákazníků jako jsme my.

S pozdravem

Martin a Iva Kreuziger

Kreuziger, Olomouc, 5.6.2017Dobrý večer paní Dagmar,

mnohokrát Vám děkuji za vše ohledně kuchyně!!! Chválím celý Váš tým. Jste profesionálové na svém místě. Páni montážníci opravdu šikovní. V příloze posílám pro představu fotku, ale je to foceno velmi narychlo, takže to není ono. Každopádně jsme spokojení!

Bohužel co se týče chodby, duben mi termínově absolutně nevychází, takže bych se ozvala koncem měsíce až budu mít služby na květen. Počítám s Vámi a těším se :-)

Ještě jednou velký dík Vám i Vašim spolupracovníkům!

Krásné svátky jara :-) P.S.

Strnadlová Pavla, Kladeruby, 12.4.2017Dobrý den,

Konečně jsem se dostala k napsaní mailíku a vyfocení kuchyně!

Chci moc poděkovat paní Dagmar Iloemezue za přístup a pomoc s realizací naší kuchyně! Určitě budu chválit, kudy budu chodit :) stejně tak pana Kavana i montážníky.

Doufám, že budete mít spoustu dalších spokojených zákazníků, ptž si je určitě zasloužíte!

V příloze posílam fotky kuchyně. Zatím to s prckem skoro pořád v rukou nebylo na žádné velké vaření, ale i běžný provoz je tady radostí.

Mockrát Vám děkujeme za spolupráci a až budete mít cestu kolem, zastavte se u nás na kávu, rádi Vás uvidíme! :)

S pozdravem a přáním pěkného dne

Vybíhalová Iveta

 

Vybíhalová Iveta, Plumlov, 25.1.2017Dobrý den pane Válek,

chtěla bych přidat můj názor na Vaši firmu a pracovníky.

Chtěla bych moc pochválit paní Dagmar Iloemezue,je šikovná co se týče sestavení kuchyní ,má cit jak pro barvu ,materiál,tak i celkovou pro celkovou vizáž kuchyně.

A je moc milá k zákazníkům.Prosím předejte jí od nás pochvalu.

Pan Kavan je komunikativní a dokáže poradit a také potěšit.Kuchyn,která měla být vyrobená po Vánocích ,se stihla udělat a namontovat těsně před Vánoci.Za což také děkujeme.

Jinak co se týče reklamy.Je moc škoda,že nemáte pobočku v Brně,myslím,že by Vám to dost přidalo.U nás v okolí je vcelku dost výrobců kuchyní,ale je to tzv. fádní,u Vás to má šmrnc.

Sortiment bych možná rozšířila o světla.At je kuchyň ucelená.

Mějte pěkný den

Anička,Mates a Mirka Křižákovi …:-)

Křižákovi, Křepice, 12.1.2017Dobrý den,

chtěla bych velmi poděkovat paní Dagmar Iloemezue, která naprosto profesionálně vedla všechny schůzky kolem mé tvořící se kuchyně, uměla vyhovět mým požadavkům a hledala řešení se mnou. Přestože kuchyň má omezené rozměry, našli jsme naprosto ideální rozmístění, v kuchyni nic nechybí a nic nepřebývá. Montážníci byli rovněž šikovní, rychlí a z výsledku jsem přímo nadšená. Velká spokojenost – doporučuji Vaše služby a přeji další spokojené zákazníky.

 

Jaroslava Nyklová, Horka nad Moravou, 15.1.2017Před časem jsme si objednali kompletní dodávku kuchyně v pobočce firmy V&K v Olomouci. Od začátku se nás ujala paní Iloemezue a byli jsme mile překvapení její profesionalitou, ochotou a odborností. Ochotně poradila, ochotně měnila návrh kuchyně tak abychom se vešli do našeho rozpočtu, odborně poradila kde se dá ušetřit a naopak na čem by nešetřila. Po celou dobu jsme neměli žádný problém, návštěva technika a zaměření kuchyně proběhlo ve stanoveném termínu, technik působil dojmem člověka na svém místě, rovněž odborně poradil a byl ochotný. Firma dodržela na chlup přesně termín dodání i montáže kuchyně. Chlapi co kuchyň montovali byli sehraní a vše zvládli za šest hodin. S firmou, ale především s pracovníky firmy jsme byli velmi spokojeni a zvažuje-li někdo rekonstrukci kuchyně, mohu jen doporučit. Pavel Indrst

Pavel Indrst, Pňovice, 15.1.2017Moc děkujeme za krásnou kuchyni, slouží perfektně a jsme moc spokojeni. Nejen s kvalitou linky, ale i s bezproblémovou montáží a profesionálním přístupem technika i designera (konkrétně jsme využili Olomouckou pobočku), paní  Iloemezue navrhla krásnou kuchyň a vždy vyšla vstříc našim požadavkům a dotazům. A technik pan Kavan si dokázal skvěle poradit i s nerovností stěn ve starém domě.

Zkrátka celkově velká spokojenost.

Veronika Nešlehová, Praha, 6.12.2016S odstupem času,ale přeci jenom bychom chtěli celému týmu kuchyňského studia Válek a Kačena poděkovat za skvěle odvedenou práci.To, že jsme přišli na správné místo bylo jasné již při první návštěvě olomouckého studia, kde paní Dagmar pouze na základě naší strohé představy začala s neuvěřitelnou profesionalitou vytvářet naši vysněnou kuchyň. Vzhledem k našemu atypickému prostoru kam byla kuchyň namontována bylo třeba několik návštěv a vždy nás paní Dagmar mile přivítala a do posledního detailu ladila a měnila kuchyň až do konečné podoby. Z mnoha návštívených studií pouze toto studio může prohlásit, že dělá nábytek na míru. U ostatních studií jsou to pouze komponenty odstupňované po deseti a více centimetrech poskládané někde na skladě k sobě. Konečná cena byla nejnižší ze všech studií tak následovalo podepsání smlouvy, zaplacení zálohy, proměření technikem přímo v bytě a kuchyň šla do výroby. Termín montáže byl předem domluven podle mých možností a byl bez odkladu dodržen. Páni montéři po příjezdu začali stěhovat jednotlivé komponenty a s naprostou přesností se začala rodit naše nová kuchyň. Po dokončení práce vše uklidili, kuchyň předvedli a popřáli mnoho spokojenosti. Určite se na ně obrátíme i při řešení dalších místností našeho bytu.

 

Jiří Kratochvíl, Brníčko u Uničova, 11.října 2016Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat firmě Válek & Kačena za super kuchyň. Vybírali jsme ze tří nabídek a ta firmy Válek & Kačena se nám zdála nejlepší. A udělali jsme dobře. Jsme moc spokojeni. Od první konzultace až po realizaci vše proběhlo, jak bylo domluveno. Při dolaďování detailů byla radost spolupracovat s paní Kallerovou. S tak milým a vstřícným přístupem jsme se už dlouho nesetkali. Poděkování patří i montérům za kvalitně provedenou práci a všem ostatním, kteří se na realizaci naší kuchyně podíleli.

Manželé Klimovi

Klimovi, Ostrava, 22.1.2018Dobrý den, spolupráci s firmou Válek-Kačena mohu jen doporučit. Jednání s paní Dagmar bylo od začátku na velmi vysoké profesionální úrovni. Vše potřebné jsme probrali, vyřešili a výsledkem je nádherná kuchyň, masivní jídelní stůl,  pracovna, skříňky na chodbě a dvě knihovny (zatím). Také spolupráce s technikem panem Kavanem a montážníky byla perfektní. Pánové, kteří nám vše přivezli a namontovali jsou opravdoví mistři. Zaměřili se i na drobné detaily, zkrátka, aby vše sedlo. Odvedli perfektní práci. A navíc byli jsme neustále v kontaktu a časové normy byly dodrženy na jedničku.

Všem doporučujeme, Edita Konečná a Dušan Věženský.

Edita Konečná, Dušan Věženský, 29.1.2018, Olomouc

Kuchyň ze studia Válek a Kačena máme nainstalovanou přibližně tři měsíce a toto studio vřele doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní a hezkou kuchyni se spoustou nápaditých detailů. Děkujeme paní Lence Kallerové za profesionální přístup a návrh kuchyně na míru pro atypický prostor v našem domě. Zhotovení a samotná instalace komponent proběhla rychle a bezproblémově.

Anna Havlíková 9.1.2018Dobrý den, paní Dagmar,
s kuchyní jsme moc spokojení. Jak bude trochu času – nafotíme a pošleme fotky.
S pozdravem Tatarkovi

Tatarkovi, Moskovice, 4.10.2017Pár měsíců máme nainstalovanou kuchyni ze studia Válek- Kačena. Již od první schůzky s paní Dagmar Iloemezue jsme nabyli přesvědčení, že jsme na správném místě. Je vidět, že paní je profesionál, a že ji práce baví. S trpělivostí nám vše vysvětlila a nabídla různé možnosti a kombinace. Tím to neskončilo. Rychlá a profesionální montáž pánů Šimka a Vyviala byl koncert!!!!! Maximální spokojenost,moc děkujeme za vše.

Marie Majerová, Náměšť na HanéDobrý den,
s kuchyní od Vás jsme velmi spokojeni. To co jsme chtěli, dokázala paní Dagmar Iloemezue v Olomouckém studiu navrhnout k naší spokojenosti. A i přes to, že máme malou kuchyň, v ní máme vše co jsme chtěli. Tímto jí velmi děkujeme za úžasnou práci. Díky patří i všem, co se na výrobě a montáží naší kuchyně podíleli.

Markéta a TomášDobrý den,
od první chvíle, kdy jsem začala komunikovat s vašimi službami, jsem byla spokojená. Paní Dagmar, z kuchyňského studia v Olomouci, byla velice příjemná a vždy jsem od ní obdržela rychlou zpětnou reakci. Grafický návrh kuchyně jsem měla hned druhý den a pokud jsme se domluvily na nějaké změně, nebyl problém.
S panem technikem byla taktéž příjemná schůzka. Dokázal nenásilnou formou poradit s technickou stránkou, a to i po telefonické komunikaci s externími řemeslníky z jiné firmy.
V neposlední řadě však musím pochválit montážníky! Nejen, že byli velice příjemní a slušní lidé, práce jim šla od ruky a snažili se mít vše dobře a rychle hotové.
Děkuji za realizaci mojí vysněné kuchyně.
S pozdravem

Barbora VálkováDobrý den, paní Iloemezue,
včera večer nám montážní pracovníci vaší firmy zkompletovali objednanou pěkně vyrobenou kuchyň. Můžeme s manželkou říci že na jedničku a dvakrát potrženou. Řemeslníci byli nejen příjemní, ale velice šikovní a hlavně pečliví. A s Vaším pěkným návrhem kuchyně bylo včera večer umělecké dílo hotovo. Moc Vám všem děkujeme. Pochvalu  pošlete  vašim nadřízeným, ať vědí, jaké poklady mají ve firmě. Za hodnocením si stojíme.
Ještě jednou děkujeme a pěkné letní dny.
Za spokojené zákazníky

Karel Váňa, DrahanoviceDobrý večer,
dnes nám montovali kuchyň Vaší pracovníci p. Šimek a p.Vyvial. Tímto jim chceme ještě jednou poděkovat. Opravdu profesionálové – rychlí, precizní, ochotní. Takoví pracovníci si zaslouží opravdu ocenění,
s pozdravem

Chaloupková, HrabyněChceme touto cestou poděkovat studiu Válek@Kačena,zejména sl.Kallerové a jejímu realizačnímu týmu za navržení a realizaci nové kuchyně. Kuchyně je krásná a plně vyhovující k naší spokojenosti. Všem kteří váhají s kuchyní, můžeme toto studio v Ostravě doporučit.
S pozdravem

RůčkoviChtěl bych touto cestou poděkovat kuchyňskému studiu Válek & Kačena za nádhernou kuchyň. Absolutně profesionální přístup Lenky Kallerové, Jana Vávry a skvělých montážníků. Perfektní komunikace, přístup a ochota. Mohu jen doporučit. Gratuluji majitelům k těmto zaměstnancům.

Martin GálaVážení,
je to víc než měsíc, co nám byla nainstalována kuchyně Vaší fa. Válek a Kačena. I po této době jsme s prací paní Dagmar, tedy spoluautorky a poradkyně projektu, stejně jako s oběma montéry, pány Vyvialem a Šimkem, stále velmi spokojeni. Oceňujeme zejména profesionalitu a přístup Vašich pracovníků.
Ještě jednou děkujeme.

Manželé ŠtencloviV průběhu minulého roku jsme s manželem rekonstruovali kuchyň. Dlouho jsme vybírali kdo by nám ji zrekonstruoval, požadovali jsme spolehlivou firmu a kvalitní práci. Náš výběr nakonec padl na Kuchyňské studio Válek a Kačena, kterou jsme navštívili v Olomouci. Velice rádi bychom touto cestou poděkovali nejen paní Dagmar za příjemnou komunikaci a skvělý návrh, který splnil naše představy, ale i pánům technikům, kteří samotnou kuchyň přijeli namontovat. S odvedenou prací jsme moc spokojeni a z vlastní zkušenosti můžeme jen kuchyňské studio doporučit dále. Děkujeme.

Hana BlažkováDobrý den, chtěla bych poděkovat všem, kdo se podílel na realizaci mé kuchyně, za profesionální přístup paní Dagmar v Olomouci a perfektně odvedenou práci montážníků, vše bez problémů. Jsem naprosto spokojena, ode mne jen kladné hodnocení.

Dagmar VaňkováNaše nová kuchyně, kterou nám navrhla paní Dagmar Iloemezue v Kuchyňském studiu Olomouc se líbí nám i našim návštěvám. Vřele doporučujeme tuto firmu, neboť jsme s manželem byli maximálně spokojeni jak s návrhem a samotnou realizací, tak s montážními pracovníky firmy. Rychlost a vysoká kvalita odvedené práce je pro tuto firmu velkým plus!

Stanislav a Daniela MaděryčoviDobrý den pane Válku a pane Kačeno,
jsou to právě 3 měsíce od dokončení realizace naší nové kuchyně Vaší firmou. Nechali jsme si nějaký čas, abychom zjistili, co ukáže každodenní používání dvířek, pracovní desky, šuplíků atd.
Kuchyň je perfektní! Můžeme jen chválit a doporučit!
Děkujeme paní Iloemezue za skvělou spolupráci, za prakticky a esteticky navrženou kuchyň, která nás nadchla a také za to, že se nebála zakázky na druhém konci republiky. Děkujeme panu Kavanovi za telefonické konzultace ohledně přípravy prostoru před montáží a technické rozkreslení kuchyně. A v neposlední řadě děkujeme za dokonalou práci techniků, pana Vyviala a pana Šimka, kteří provedli montáž.
Váš tým odvedl vysoce profesionální práci!
Přejeme Vám všem mnoho zdarů ve Vaší práci!
manželé Kučerovi z Jablonce nad Nisou

Manželé KučeroviMám kuchyň od této firmy. Už od první konzultace jsem byla mile překvapena ochotou a vstřícností p. Kallerové, se kterou jsme provedli návrh a po několika schůzkách jsme jej dotáhli k mé plné spokojenosti.Vždy odborně poradila a mé požadavky zapracovala do návrhu. Termín montáže přesně dodrželi a montáž byla provedena odborně. Spotřebiče jsem si zajistila sama a se zamontováním nebyl žádný problém. Kuchyň je krásná(I když krapánek dražší),velká spokojenost, všem se moc líbí. Zatím vše funguje. Mohu doporučit.

PoláškováChtěli bychom poděkovat Vašemu kuchyňskému studiu, a jmenovitě slečně Kallerové, za návrh a spolupráci při realizaci kuchyně a obývacího pokoje, který nám realizovala vaše firma. Materiál i provedení naprosto odpovídá našim představám a jsme s obojím velice spokojeni. Spolupráce při návrhu se slečnou Kallerovou byla velice příjemná, ve všem nám vyšla vstříc. Naše poděkování patří také technikovi, který nám kuchyň zaměřoval(jméno si bohužel nepamatuji), za věcné připomínky a střízlivý nadhled a také dvojici montážníků, kteří kuchyň sestavovali. K dokonalosti nám chybí už jen konferenční stolek, se kterým se v dohledné době na vás určitě obrátíme.
Všem přejeme šťastný a úspěšný rok 2016.

Markéta a Jiří JakšíkoviDobrý den,
chci poděkovat za krásnou kuchyň i přístup a rady paní Iloemezue a v neposlední řadě pánům technikům, kteří vše zvládli perfektně i přes mé křivé zdi.Firmu Válek a Kačena vřele doporučuji.

Ondřej GecDobrý den,
o kuchyňském studiu jsme se dozvěděli z reklamy v rádiu a prostě to zkusili. Musíme podotknout, že patříme k velmi náročným klientům, ale paní Lenka Kallerová, která našim tužbám a přáním vycházela vstříc, dokázala našim nárokům vyhovět. Kuchyň je nádherná a velmi nadčasová, montáž prováděli dokonalí profesionálové. Tuto firmu můžeme doporučit. Určitě budete spokojeni stejně jako my dva.

Manželé ŠimkoviO nové pobočce kuchyňského studia Válek-Kačena v Olomouci jsme se dozvěděli z rádia a protože jsme se rozhodli pro docela velkou rekonstrukci domku, volba pro výběr kuchyně byla jasná. Na olomoucké pobočce nás přivítala paní Dagmar Ilomezue, které bych touto cestou chtěla moc poděkovat – milá, empatická a kreativní, po celou dobu, co jsme tvořili naši kuchyň, ale i nábytek do obýváku a chodby, aby všechno na sebe navazovalo. Mnoho telefonátů a e-mailové korespondence nám pomohlo doladit naše představy o kuchyni, ale i o barvách, tapetách a doplňcích. Vždy příjemné a profesionální jednání spojené s poradenstvím bylo samozřejmostí. Nic nebylo problém, všechno šlo vyřešit, i když naše požadavky byly někdy dost náročné.
Výsledkem je nadčasová, krásná, funkční kuchyně s vychytávkami, které studio nabízí. Velký dík, paní Dagmar. Poděkování patří také panu Baránkovi a jeho týmu, kteří kuchyň montovali s vysokou profesionalitou. Za nás můžeme jenom doporučit, ostatně přesvědčit se může každý, kdo navštíví olomouckou pobočku…

Emilie a Petr PoláchoviDobrý den,
moc Vám děkuji za nádhernou kuchyň, která od středy stojí u nás doma a jsme z ní nadšení. Od první návštěvy u Vás ve studiu přes dořešení celého návrhu až po samotnou montáž vše probíhalo naprosto bez problému a já Vám za to moc děkuji a určitě Vás budu všude doporučovat. Předejte taky velké díky  dvěma pracovníkům, kteří u nás byli a stravili tady celých 12 hodin, byli naprosto úžasní a profesionální, zasloužili by si velkou pochvalu.
Ještě jednou moc děkuji.

Marečková AndreaMoje kuchyně i rok po používání slouží a funguje bez sebemenších problémů je zásluhou výborné a pečlivé práce montérů, ale jak se kuchyně povedla po stránce designové je zásluhou slečny Kallerové, která svou profesionalitou a vzájemnou empatií navrhla mou kuchyní snů.Je dobré přijít s vlastní vizí a dotvořit detaily.Ještě jednou díky a hodně spokojených zákazníků.
Jarmila Kaločová

Jarmila KaločováDobrý den. Zařizovali jsme novou kuchyň, studio Válek & Kačena bylo v Olomouci otevřeno asi měsíc a na doporučení jsme tam zašli, hned na začátku si nás vzala Lenka Kallerová a komplet vše nám ukázala,prošla prodejnu,poradila a celá realizace návrhu probíhala rychle, jasně a velmi přehledně, opravdu tomu rozumí. Proběhlo několik sezení,telefonátu a nakonec jsme se rozhodli pro Vás. Montáž proběhla přesně v daném termínu,chlapi přijeli na čas, vše vyskládali a okamžitě začali pracovat,mužů říct, že jsem u nich stál a díval se na „každý“ pohyb a jsou to machři, museli se poprat s nerovnou podlahou, výklenkem na stěně,prostě jeli jak draci a výsledek je super. Uvažujeme o zvětšení o ostrůvek a opět půjdeme k Válek & Kačena. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu a nepolevit v nastolené kvalitě a službách.
Lukáš a Monika Vysloužilovi, Olomouc

Lukáš a Monika VysloužiloviZjistila jsem, že je téměř nemožné vyjádřit svou spokojenost jinými slovy, než to učinili ostatní zákazníci Vašeho studia. Vše již bylo řečeno – takže ode mne jen toto vysvědčení: návrh kuchyně 1*, kvalita nábytku 1*, montáž 1*. Mimořádná pochvala majiteli panu Kačenovi za jeho zájem ověřit si kvalitu hotové zakázky. Ať se tedy řady spokojených zákazníků dále rozrůstají!
Jarka Žaloudková

Jarka ŽaloudkováDobry den! Nechali jsme si poradit u sl.Kallerové a sestavit kuchyn,mohu rici,ze byla velice profesionalni,ochotna, vstricna,coz se malo uz vidi! Kuchyn se moc povedla,mohu jen doporucit! Montaznici byly taktez sikovni a pracoviti. Byli jsme maximalne SPOKOJENI!!!Mohu vsem doporucit.
Konarský Josef

Konarský JosefDobrý den,
chtěl bych  touto cestou poděkovat za vstřícné chování  a profesionální přístup p. Rehušové a v neposlední řadě VELIKÉ díky perfektně a precizně vykonané práci dvou PÁNŮ montérů,(Kořistka Tomáš a Šimek Milan)!!! S Vaší kuchyní jsme opravdu spokojeni a myslím ,že si zasloužíte jen kladnou reklamu!!!
Mnoho úspěchů v další práci o hodně spokojených zákazníků
přejí manželé Helebrandovi

Manželé HelebrandoviDobrý den,
rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům Kuchyňského studia Válek & Kačena zejména pak Lence Kallerové, která nám sestavila kuchyň do posledních detailů. I když jsme nechali několikrát přepracovat návrh kuchyňské linky, vždy ochotně a s úsměvem vyhověla našim požadavkům. Vaši montéři odvedli profesionální práci a s výsledkem jsme moc spokojeni. Přejeme vám další spokojené zákazníky.
S přátelským pozdravem
Ivana a Ladislav Megyesi
Albrechtice u Čes.Těšína

Ivana a Ladislav MegyesiDobrý den,
chceme moc poděkovat za krásnou kuchyňskou linku. Barvy a celé provedení, které jsme ve studiu doladili, jsou opravdu ještě krásnější ve skutečnosti, než na návrhu. Všem, kteří linku viděli, se moc moc líbí. Děkujeme  paní Kallerové za vstřícný a milý přístup při našich návštěvách ve studiu!!! Taky bychom chtěli poděkovat montážníkům, kteří práci provedli perfektně a na místě dolaďovali detaily. Poradili si perfektně s nerovnou podlahou  a nekvalitní zdí. Vše vyřešili k naší plné spokojenosti. Ještě jednou moc děkujeme.
Manželé Bezkovi

Manželé BezkoviDobrý den.V listopadu 2014 jsme se rozhodli pro rekonstrukci kuchyně.V rádiu Impuls jsme zaslechli vaši reklamu.Zavolali jsme tedy na vaši prodejnu v Ostravě.Byli jsme mile překvapeni přístupem a radami usměvavé Lenky Kallerové .Dne 21.1.2015 nám přišli vaši pracovníci kuchyň namontovat.Také jim patří dík za kvalitně provedenou práci.Je radost mít takové pracovníky v týmu.Všem se kuchyň líbila .Ráda budu doporučovat vaši společnost.
S pozdravem Jana Lalíková

Jana LalíkováVážený pane Kačena,
chtěl bych Vám velice poděkovat za naprosto parádní a bezchybnou spolupráci s Vaší firmou při realizaci mé kuchyně. Jednání celého teamu ve složení Lenka Kallerová, Jaromír Kavan, p.Mařák, p.Vyvial,p.Heisigová a další, které už jmenovitě neznám, bylo od začátku až do konce naprosto bezchybné, vstřícné, příjemné a rychlé. Od počátečních návrhů se slečnou Kallerovou, věčně usměvavou a ochotnou, přes rychlé a pohodové zaměření prostoru Vašimi techniky, detailní informace týkající se dokumentace projektu doplňované ochotně přes telefon a email, aktivní a ochotnou domluvu na termínu montáže až po naprosto perfektní a rychlou montáž u mě doma. Montéři mě informovali o každém detailu a přispěli pár drobnými návrhy k ještě lepší a funkčnější kuchyni a za pochodu řešili drobné problémy, které při instalaci nastaly. O doplatku jsem byl dostatečně předem informován Vaší účetní a doklad ihned dorazil i do emailu. Prostě parádně a k mé plné spokojenosti provedená realizace kuchyně. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl pro Vaši firmu a budu Vás vřele doporučovat každému se zájmem o kuchyň. Linka vypadá velice kvalitně a bytelně, takže věřím, že ani zub času na mém názoru nic nezmění.
Svoboda Lukáš
COPY STAR s.r.o.

Svoboda LukášDobrý den paní Šturzová,
s kuchyní jsme velmi spokojeni a podotýkáme, že ohlasy zavítavších návštěvníků jsou velmi pozitivní.
Klidné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v roce 2015 přejí
Radim a Lea Janků – Rosice u Brna

Radim a Lea JankůRadka a Aleš Chalupovi, Otice
Dobrý den,
chceme poděkovat za krásnou kuchyň, kterou jsme si u vašeho studia koupili. Je opravdu moc krásná. Hlavně bychom chtěli poděkovat Kateřině Rehušové, která nám vypracovala opravdu pěkný návrh kuchyně. Díky, díky, díky.

Radka a Aleš ChalupoviDobrý večer.
Dnes jsme s manželem navštívili vaši pobočku v Opavě kvůli dokončení a kalkulaci návrhu naší kuchyně. Interiér ap… je krásný, ale o tom mluvit nechci.
Když jsme přišli a přivítal mě “patnáctiletý chlapeček”.. tímto se mu velice omlouvám, tak jsem mírně znejistěla. Ale mladý muž, který s námi strávil skoro tři hodiny a byl naprostý profesionál, tak ten předčil veškerá má očekávání. Sice musím přiznat, že pro mě jako pro ženu byla specifikace materiálů ap. zbytečná( protože i tak už jsem mu věřila všechno ), ale manžel to samozřejmě ocenil.
Už návrh, který si po prohlédnutí naší malé kuchyně připravil a neměl moc šanci se v tak malém prostoru rozvíjet, byl pro nás v podstatě finálový a nebylo moc co měnit. Jak co do materiálu, tak do barev…
Je vidět, že dokonale rozumí své práci, každou změnu hned dokázal přizpůsobit v návrhu a má cit pro barvy atd. atd. Nesnaží se vnutit za každou cenu to nejdražší ( i když by asi měl, ale to by se zase nelíbilo mně )…
Ještě jsem nepsala pochvalný dopis, ale dnes mi to opravdu nedalo, protože ve mě vaši zaměstnanci zanechali opravdu příjemný pocit. I kolegyně, kterou jsem občas zaslechla vedle, je sympatická a vytvářejí svou bezprostředností domácké prostředí .
Moc gratuluji k takovým příjemným a opravdu kvalitním zaměstnancům, to se jen tak nevidí. Nelituju, že budeme muset ještě jednou absolvovat cestu až z Jeseníku a samozřejmě věřím, že budeme spokojeni i s hotovou kuchyní . – Má pochvala patří Tomáši Strožíkovi.
S pozdravem, Eva Šťastná

Eva ŠťastnáDobrý den, po dlouhém sezení a navrhování jsme se rozhodli s manželem, že si necháme zhotovit kuchyň od Válek&Kačena. Nelitujeme ani jednoho dne, kdy jsme s navrhováním kuchyně ztratili čas. Přístup p. Kyšky byl a je profesionální, vždy jsme našli kompromis v řešení kuchyně. Po montáži kuchyně jsem s manželem velice spokojeni a můžeme vřele doporučit těm, co nad rekonstrukcí uvažuji. Ještě jednou díky celému týmu Válek&Kačena a hlavně p. Kyškovi.

VeronikaDobrý den slečno Kallerová, chtěla bych Vám moc poděkovat za spolupráci při navrhování naší kuchyňské linky. Byla jsem velice spokojena, jak s Vámi ve studiu, tak s montážníky na místě. Pracovali opravdu skvěle. A vše stihli za jeden den, i když skončili o půlnoci. Kuchyň už používám týden a opravdu jsem spokojena se vším, především s velkými šuplíky a výškou pracovní desky. Přeji Vám hodně úspěchů při vytváření nových kuchyní.

Andrea TisovskáDne 31.7. 2014 nám byla instalována kuchyň od firmy Válek a Kačena Opava. Chtěli jsme touto cestou poděkovat profesionálnímu přístupu paní Kateřiny Rehušové , která celou kuchyni pro nás navrhovala. Vyřešení úložných prostorů a barevná kombinace nemá prostě chybu. Montáž kuchyně byla rovněž provedena profesionálně .Tímto bychom chtěli také poděkovat montážníkům za jejich přístup. Přejeme Vám tímto mnoho takových zdařilých projektů jako je ten náš.

Pavel a Dana PetroviDobrý den. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za vynikající práci všech zaměstnanců vaší firmy. S kuchyní jsme maximálně spokojeni a pokud se někdo z našich známých rozhodne pro rekonstrukci, budeme aspoň vědět, jakou firmu doporučit. Přejeme mnoho spokojených klientů, stejně spokojených jako my.

Manželé KolaříkoviDobrý den, paní Šturzová, vyřiďte prosím mé poděkování panu Kačenovi za jeho velmi kladný přístup k zákazníkovi, za jeho zájem o to, aby byl zákazník s Vaší kuchyní na 100 % spokojen. Konkrétně v mém případě mu děkuji za to, že zajistil u mé kuchyňské linky vyřešení mezery mezi sporákem a pracovní deskou tak, aby již nedocházelo k zapadnutí drobných předmětů pod kuchyňskou linku. Jsem teď Váš stoprocentně spokojený zákazník a budu Vaši firmu doporučovat svým známým. Vážená paní Šturzová, chválím také Váš osobní přístup ke klientům a Vaši profesionalitu a rovněž perfektní práci Vašich montážních pracovníků.
Přeji celému Vašemu kolektivu hodně úspěchů v práci a jen samé spokojené zákazníky.

Eva KavanováDobrý den, chtěli jsme poděkovat za dar Vaší firmy – kuchyňskou linku –  našemu Občanskému sdružení  DOTEK. Jsme vděčni za Váš dar, mnohem lépe se nám již bude fungovat. Děkujeme.  Mějte se krásně a ještě jednou moc a moc děkujeme.

Věra Smatanová jednatelka Občanského sdružení DOTEKDobrý den, chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na realizaci naší nové kuchyně. Kuchyně je opravdu ve skutečnosti ještě hezčí, děkujeme za krásný návrh. I samotná montáž byla precizní a rychlá. Přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků.

Jana VoráčováVážený pane Válku, vážený pane Kačeno,
před nedávnem jsme využili Vaše služby a nechali si u Vás zhotovit kuchyň a skříně do ložnice a předsíně do nového bytu v rezidenci „rohlík“ na Hálkové ulici. Jsme velice spokojeni s prací slečny Šturzové, která nám pomohla veškerý nábytek navrhnout a poradila nám tak, že nám vše opravdu vyhovuje. Je to odbornice na svém místě a patří ji náš veliký dík. Další dík patří stolařům, kteří také odvedli perfektní práci, na které jsme prozatím nenašli ani tu nejmenší chybičku. A v neposlední řadě patří obrovský dík Vašim montážníkům bratrům Pavelkovým, kteří rovněž odvedli skvělou, bezchybnou a perfektní práci. Všichni Vaši zaměstnanci se kterými jsme se setkali jsou nejen perfektní profesionálové, ale také velice příjemní lidé se skvělým vystupováním.
Jsme rádi, že jsme si vybrali Vaši firmu a budeme Vás jen doporučovat.
Do další práce Vám přejeme hodně úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.
S pozdravem
Eva a Lubomír Cabadajovi

Eva a Lubomír Cabadajovi, OpavaDobrý den, chtěli bychom poděkovat vaší firmě za krásnou kuchyň,kterou nám navrhl velice příjemný a ochotný p.Josef Kyška.Kuchyň nám namontovali v listopadu 2013 s profesionálním přístupem a rychlostí vaši příjemní montážníci, kteří si po své práci i uklidili.Když jsme zjistili malé chybičky, po nahlášení ochotně přijeli hned na druhý den a dali vše do pořádku. V kuchyni trávím vice času, dobře se mi v ní vaří. Jsem ráda, že jsme se rozhodli pro vaše studio, a že jsme toho prošli.

Manželé Socháčovi, OstravaDobrý den, s velkou radostí Vám musíme poděkovat, a to celému kolektivu Vaší firmy za zpracování návrhu kuchyňské linky a její realizaci tj. výrobu a montáž u nás doma v Mikulovicích, kterou provedla montážní skupina bratrů Pavelkových. Líbil se nám profesionální přístup všech Vašich pracovníků a jejich smysl pro odpovědnost. Nová kuchyně splnila naše očekávání a  jsme s ní spokojeni. Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.

Manželé SoukupoviDobrý den, jsme velmi spokojeni s kuchyní od Vašeho studia. Zatím se zabydlujeme:) Nicméně veškerá komunikace od prvního dotazu až po montáž byla naprosto v pořádku a nebyl žádný problém. Jsme spokojeni a budeme Vás nadále doporučovat.

Manželé VlnoviChceme poděkovat za krásnou kuchyň, kterou jsme si u vašeho studia koupili. Hlavně bychom chtěli ocenit profesionalitu, ochotu a velmi milý a vstřícný přístup pana Kyšky, který nám se vším ochotně poradil a věnoval se nám. O koupi kuchyně ve vašem studiu rozhodl právě milý a vysoce profesionální přístup pana Kyšky, kterému patří velký dík. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat šikovným montážníkům. Kuchyň je skutečně krásná a my jsme moc spokojeni. Budeme Vás doporučovat.

Manželé Šlachtovi, ŠenovDobrý den paní Válková, děkuji Vám za pomoc při výběru kuchyně a zároveň chci pochválit hochy, kteří kuchyň montovali. Jejich práce byla rychlá, čistá a velice precizní. Ještě jednou moc děkuji :-) a přeji krásný den.

Anna Čermáková, StaříčDobrý den, cestou tohoto emailu jsme chtěli poděkovat Vám a  společnosti  Válek&Kačena  za  kvalitní kuchyňskou linku, za asertivitu, profesionalitu, dobrou spolupráci a rychlou montáž. Děkujeme všem a jmenovitě i p.Josefovi Kyškovi, díky kterému jsme se rozhodli pro VaK a nelitujeme  toho. Hodně  zdaru, pracovních úspěchů a spokojené klienty.  Pěkný den.

Rodina Holodovi, Vřesina u Hlučína (2013)Dobrý den, chtěla bych touto formou poděkovat vašemu studiu za profesionální práci vašich zaměstnanců, konkrétně paní Petry, montážníků pana Rostislava a pana Radima. Jsem velice spokojená s celým průběhem. Ještě jednou Vám děkuji a přeji celému kolektivu mnoho zdraví.

Zdeňka M.Byla jsem se dnes podívat na studiu v Opavě. Je opravdu moc krásné, neměla jsem tušení co všechno se dá u kuchyně řešit. Paní, která se mi věnovala tomu opravdu rozuměla a poradila mi. Z prvu jsem zvažovala kde si nechám kuchyň vyrobit, ale asi už jsem rozhodnutá. V okruhu mých známých nemá nikdo novou kuchyň, jen sestra a to od stolaře. Po jejich zkušenostech bych ke stolaři nešla.

Iveta P.Dobrý den, několik měsíců jsme uvažovala co udělat s tou mojí starou plechovou kuchyní. Kolegyně z práce mně doporučila Vaši firmu a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Paní na studiu sice v žertu říkala, že jsem hodně náročný zákazník, ale nakonec jsme se společnými silami dostali ke konečné podobě.Výsledek stojí opravdu za to. Až mi skončí splátky na kuchyň, tak si nechám u Vás udělat i nábytek do obývacího pokoje. Přeju Vám, ať pokračujete ve své práci a máte samé spokojené zákazníky, jako jsem já.

Marta SonkováDobrý den, já mám podobné zkušenosti jako p. Zdenka, jen s rozdílem, že první schůzka proběhla u mě doma, s designerem kuchyňského studia. Jelikož rekonstruji starý dům, budou se dělat nové příčky apod. neměla jsem vůbec představu, jak by měla má nová kuchyň vypadat. Pán ze studia mi navrhl několik variant a nakonec jsme z každé použili něco. Jsem moc ráda, že mi mohl někdo poradit. Děkuji.

Petra, OpavaDobrý den, chtěla bych Vám všem poděkovat za krásnou kuchyň, za Váš přístup a hlavně montážníkům, kteří si poradili s našimi křivými zdmi, nadřeli se opravdu dost.

Marie KopeckáDobrý den, rozhodli jsme se s manželem, že budeme rekonstruovat náš byt a chtěla jsem využít služeb nějaké firmy. Využila jsem nabídku firmy Válek a Kačena a domluvila jsem si schůzku přímo u nás doma. Nevěděla jsem co mám od toho čekat, byla jsem trochu nervozní, protože jsem nikdy s žádným architektem neměla zkušenost.. Přijel mladý, sympatický muž :-) a ten nám navrhl jak kuchyň, tak obývak. Když kuchyň montovali, tak kluci trošku ,,nadávali,, že jsou křivé stěny a podlaha, ale nakonec to namontovali tak, jak jsme chtěli. Vše je podle našich představ. Děkujeme ještě jednou Vaší firmě a hlavně panu Kyškovi, který nám to tak dobře navrhl a věnoval se nám po celou tu dobu.

Manželé KleinoviDlouho jsme vybírali, kde si necháme kuchyň vyrobit. Hlavně nám šlo o to, aby to nebyla kuchyň sestavena z dílů dovezených z Polska. Šlo nám nejen o krásnou kuchyň, ale i o kvalitu. Je jasné, že za kvalitu se platí, ale cena nebyla moc vysoká vzhledem k tomu, co jsme požadovali. Mají kompletní servis – sestavení návrhu kuchyně, výrobu a montáž. Jsme zatím spokojeni, závady nemáme žádné.

Ing. Milan PeterkaZe začátku jsem měla obavu z toho , jak vše dopadne… varovala mě i nejmenovaná konkurence… nakonec vše dopadlo na jedničku a já byla spokojena, dokonce i po sobě uklidili, věřte mi příjemná změna, oproti všem ostatním řemeslníkům.

Jana Nekludová , HlučínChtěli by jsme touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na naší nové kuchyni. Za celkovou spolupráci, krásný návrh, při výrobě jste se s naší atypickou kuchyní asi také zapotili a precizní montáž. Ne nadarmo máte ve sloganu „kuchyň srdce domova“ I nám se hned vaří lépe. Děkujeme

KahánkoviDnes jsem měla první schůzku na kuchyňském studiu Válek & Kačena. Ukázali mi doplňky, které by se hodily přímo do mé kuchyně a musím říct, „měli zajímavé nápady“. Pro další inspiraci se teď dívám na jejich www stránky na fotogalerii kuchyní a všimla jsem si možnosti napsat své zkušenosti. Z první schůzky jsem nadšena, tak uvidíme jak to bude pokračovat. Za dva dny máme domluvenou další schůzku, kde mi ukáží návrh mé kuchyně, snad se povede:-).

ZdenkaV televizi jsem náhodou shlédla pořad Bydlení je hra a velmi mě překvapilo, že tam může být i opavské studio. Velmi se mi líbil přístup a profesionalita, která byla na pí. Murckové vidět. Říkala jsem si, že mě nebaví obcházet studia.Rozhodla jsem se,že to nechám na profesionálech , nezůstali jsme u jednoho návrhu a ani jsem netušila, že je v mé kuchyni tolik možností. Ne všechny návrhy byli podle mého gusta, ale nakonec mám nadhernou kuchyň…

Petra Žídková, OpavaDobrý den, kuchyň kterou jste nám namontovali je opravdu úžasná, chtěla bych vám moc poděkovat a všude vás budu doporučovat.

Kamila PlanovskáV nedávné době jste dokončili realizaci naší kuchyně. Jednalo se o rekonstrukci v řadovém domku ve Svinově, a celá akce byla sledována ČT pro pořad Bydlení je hra. Jsme s celým průběhem spolupráce s firmou Válek a Kačena velmi spokojeni a proto bychom chtěli tímto způsobem ještě poděkovat. Přístup paní Petry Válkové byl velmi příjemný, profesionálně vstřícný a trpělivý. Velmi nám pomohla při navrhování uspořádání skříněk i spotřebičů, výběru barev, materiálů i celkové koncepce. Také přípravné práce – zednické, elektrikářské i podlahářské probíhaly koordinovaně a bez problémů. Samotná montáž byla precizní a rychlá. Nová kuchyň se nám velmi líbí a doře se v ní vaří !Děkuji a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Věra a Jan BobkoviDobrý den mám kuchyň již rok, i když měla drobné mouchy, jsem s ní moc spokojená a líbí se. Máte moc šikovné děvčata a montážníky. Když nastal nějaký problém vše se rychle, k moji spokojenosti vyřešilo.Děkuji

Anna Bejdáková

Chcete se podělit o svou zkušenost s námi?

Vaše jméno

Váš Email

Vaše zpráva

Domluvte si schůzku s Vaším designérem