Služby bytového designera

Dovolte mi, abych Vás pozvala do našeho Kuchyňského studia Válek&Kačena na šálek naší dobré kávy, u které Vám poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky týkající se plánování kuchyně.

Jsme studio, kterému nezáleží jenom na tom, jak by měla vaše kuchyň či interiér vypadat, ale hlavně abyste se v ní cítili pohodlně a vše měli uspořádané tak, aby to vyhovovalo vašim přáním a potřebám.

Vyslechněte si nás, jak kuchyně a interiéry navrhujeme, např. podle jednotlivých částí, ať se nenachodíte, podle vašich zvyků, nakupování, dokonce i vaší výšky. Díky tomu, že vše společně promyslíme, jak a kde vše uložit, odpadne vám zbytečné sklánění, ohýbání, klekání a hledání. Vše navrhujeme také podle: světla v místnosti, stylu kuchyně – jaký se vám líbí, podle počtu členů v rodině, vaší zvyklosti, prostoru a velikosti celé místnosti, zda jste pravák či levák, podle uskladnění potravin a drobných spotřebičů, podle nejnovějších trendů a podle výšky pracovní desky, ať vás nebolí záda při krájení cibule nebo mytí nádobí, a spoustu dalších faktorů, na které jsme vyškoleni. Poradíme vám s výběrem dvířek, úchytek, výmalbou a celkovým sladěním místnosti. Stačí donést rozměry místnosti a podle toho uděláme návrh v prostorově-barevném provedení, kde přímo uvidíte, jak Vaše kuchyň nebo interiér bude vypadat.

Není důležité, jak máte velký prostor k dispozici, ale jak jej dokážeme využít!

Také Vám pomůžeme připravit přesné schéma pro instalaci rozvodů elektřiny a vody. Před výrobou vaší kuchyně či interiéru si přijede náš technik prostor přesně vyměřit, takže nemusíte mít obavy, že se kuchyň bude vyrábět podle vašich donesených rozměrů.

Určitě Vás napadla otázka, jestli naše kuchyně nebo interiér nebudou pro Vás drahé. Jsme výrobci a tím vám garantujeme, že výsledná cena bude mnohem nižší než u konkurence.

Mnoho zákazníků, kupující si méně kvalitnější kuchyň, časem zjistí, že udělali špatné rozhodnutí (svěšené dvířka, odštípané hrany, šuplíky, které nejdou časem ani vysunout nebo se už při skládání rozpadají). Jsme hrdí, že veškeré dvířka a korpusy jsou ryze české výroby. Veškeré hrany jsou plastové, které zabraňují odštípnutí a jsou odolné proti vlhkosti, změnám teplot a mechanickému poškození. Veškeré výsuvy a panty, které používáme v našich kuchyních a interiérech, jsou od rakouské firmy. Tato firma jako jediná na trhu garantuje záruku 20 let.

Bez snížení kvality naše ceny nikdo nepřekoná.

Při výběru doplňků, barev a úchytek vás nechceme nijak omezovat. V naší nabídce je více jak 1500 barev dvířek, 400 druhů pracovních desek, 250 úchytek. Více jak 3000 doplňků, které vám ušetří čas a námahu (koše, výsuvy, drátěné programy, hliníkové rámečky a spousta dalších moderních prvků s nadčasovým designem). Jako kuchyňské studio vždy řešíme kuchyň včetně spotřebičů, proto i dodavatelé spotřebičů nás zvýhodňují zajímavými nabídkami a různými slevami pro naše zákazníky (například máme akce, kde plně vybavená vestavěná trouba v hodnotě 19 000 Kč je pro Vás za 9 000 Kč).

U nás najdete individuální a citlivý přístup, poradenství od našeho designera, abyste byli maximálně spokojeni. To jsou přednosti, které Vám můžeme nabídnout.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvů a dobré nálady…

Váš kolektiv designerů Kuchyňského studia Válek&Kačena

Domluvte si schůzku s Vaším designérem